FF by Adelinas-Víc než přátelství 3. část

23. března 2008 v 12:29 |  Víc než přátelství
Probudila se v místnosti která byla pokryta tmou a tichem, ale když v tom někdo promluvil:,,Dobrý den, Doktorko Brennanová",,Kde to sakra jsem a rozvažte mě",,To bohužel nemůžeme, jak jste si mohla všimnout, jste teď spoutaná, ale jste tu jen z prostého důvodu",,Jakého?",,Chceme vašeho kolegu Bootha",,Co po něm chcete?" ,,Máme pár nevyřízených úctu, on zabil mého bratra a já budu mučit jemu nejbližší doktorku a pak on si pro vás přicupitá a já ho zabiju",,To Booth neudělá a vy taky ne" ,,Myslíte že ne, zabil mi bratra kterého jsem nadevše miloval a když mu to nebylo málo tak mě poslal do vězení",,Asi jste si to vězení zasloužil", jenže tohle neměla Temperance říkat protože ji ten dotyčný vrazil pěstí až jí z toho tekla krev .,,Tohle milá doktorko už neříkejte nebo budou přibývat na vaší tvářičce další facky a teď pěkně zavoláme vašemu kolegovi Boothovi", řekl její únosce a začal vytáčet číslo. ,,Tak z tohoto se jen tak nedostanu", pomyslela si Tempy a měla pravdu. Když telefon začal vyzvánět, tak se Tempe začala modlit, aby to vzal. Najednou uslyšela ten známý hlas:,,Booth",,Dobrý den milý Boothe",,Kdo jste?",,To Vás teď nemusí zajímat, ale mělo by Vás zajímat že teď mám vaši kolegyni doktorku Brennanovou",,Jak Vám můžu věřit",,Doktorko promluvte si se svým kolegou",,Boothe to jsem já Temperance",,Kůstko jsi to ty?",,Ano je to ta vaše Kůstka, teď víte že je u mě",,Co po mě chcete?",,Zatím nic, jen jsem chtěl, aby jste nejdříve věděl že vaše Temperance je v bezpečí",,Sakra tak co chcete?",,Nic, čekejte ozvu se Vám", a položil a promluvil tentokrát k doktorce:,,Tak pokud budete poslušná nemusí se Vám nic stát",,No to si moc myslíte", řekla sebevědomě Temperance a začala křičet:,,Pomóóóóóć",,To nebylo moc rozumné slečno Brennanová", a začal fackovat dokud nepřevrhl židli na které byla Temperance přivázaná, když spadla společně se židlí, začal ji kopat.,,Tak doktorko tohle by Vás na několik hodin mělo uklidnit", a píchl jí injekci.,,Co jste mi pichl, beztak nějaké drogy", a začala usínat.
Booth okamžitě vyjel do budovy FBI, aby sehnal někoho, aby mu pomáhal najít Kůstku. Nejprve šel Cullenem:,,Pane někdo unesl moji parťačku Temperance",,Jak to víte?",,Někdo mi volal a byla tam i Temperance",,Tak jo sežeňte si tým a běžte pátrat", dovolil to Cullen a Booth odešel.
Booth jel i se svým týmem do institutu a vpadli do institutu. Ten hluk byl slyšet, tak vešla Camille:,,Co se to tady děje Boothe?",,Někdo unesl Kůstku",,Cože?", vykřikla vyděšeně Angela.,,Ano někdo ji unesl a my máme za úkol zjistit kde je",,Aha", odpověděla Angela a neměla daleko k pláči.
Mezitím se Temperance probudila přivítal jí hlas, člověka který ji unesl:,,Dobré ráno doktorko, pojďte uděláme si malý výlet", zvedal ji pomalu, ale znovu začal mluvit:,,mimochodem mě ani neznáte, bude Vám stačit, když Vám povím že se jmenuju Rupert a teď pojďte na malou procházku. Chci Vám ukázat tohle místo", chytil ji za ruku a odvedl ji ke dveřím, které byli jediným zdrojem světla jelikož tu nebyli žádná okna. Vyvedl ji ven na světlo a první co Temperance napadlo bylo, utéct tomuto psychopatovi. A tak se vytrhla Rupertovi a utíkala, jenže Rupert zareagoval a hned Temperance chytil a odhodil na zahradu a promluvil:,,Milá doktorko mě neutečete, jelikož jsem tady já a přeze mne neutečete i kdybyste chtěla", a ledově se smál. Vzal ji za ramena a odvlékl do té místnosti zaplněné tmou. Temperance ucítila že se zastavil a začal se smát. Potom ji zase odhodil a vytáhl něco jako bič a ji jím začal bít. Tempy to neskutečně bolelo, ale vydržela, protože věděla, že ji Booth hledá. A po chvíli už nepřemýšlela a upadla do bezvědomí. Rupert se ledově zasmál a odešel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domka Domka | E-mail | Web | 24. března 2008 v 18:24 | Reagovat

diplom =DD

2 katka katka | E-mail | Web | 24. března 2008 v 20:42 | Reagovat

dakujem..:)

3 Roxy Roxy | Web | 28. března 2008 v 19:57 | Reagovat

jj spřátelím!!!ted nevím jestli sem ti to uz psala nebo ne,a le ted jsi te tedapřidm!!

4 katka katka | E-mail | Web | 29. března 2008 v 9:28 | Reagovat

okik..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama