FF by Adelinas-Víc než přátelství 2. část

6. března 2008 v 16:30 | Katka |  Víc než přátelství
Takž je tu druhá časť poviedky od Adelinas..:)
Mezitím Temperance s Boothem zvonili u rodiny Becketových, když jim otevřela nějaká mladá žena okolo třiceti a promluvila:,,Dobrý den. Přejete si něco?",,Dobrý den. Já jsem agent Seeley Booth a tohle je doktorka Temperance Brennanová a jsme tu kvůli vašemu muži", dopověděl Seeley.,,Kvůli Troyovi, neříkejte že jste ho našli",začala se radovat žena.,,Ano našli jsme, ale bohužel mrtvého",odpověděl smutně Booth. Žena se rázem rozplakala a přesto promluvila:,,Prosím pojďte dál a posaďte se", a vyzvala Bootha a Brennanovou dovnitř. Když se posadili žena se s obtížemi zeptala:,, A jak…. jak zemřel?",,Přímou střelou do srdce", když jí tohle Booth pověděl rozvzlykala se ještě víc.,,Nevíte jestli váš manžel měl nějaké nepřátele nebo nějaké problémy v práci", zeptala se nesměle Temperance a Booth se na ni udiveně podíval, protože většinou mluví on a ne Kůstka.,,Můj manžel byl obyčejný bankovní úcetní jaké by mohl mít nepřátele, já o žádných nevím, zeptej se u něho v práci a o žádných problémech nevím, jen chodil poslední dobou pozdě domů", odpověděla vdova.,,Děkujeme a kdybyste si na cokoliv vzpomněla, tak nám dejte vědět", řekl jí Booth a podal jí vizitku. Booth se zvedal společně s Temperance a paní Becketová jim pověděla:,,Děkuji a Nashledanou",,Nemáte za co", odpověděl jí Booth, který nastupoval do auta.
Temperance se ho v autě zeptala:,,Jak si otevřel můj byt když jsem včera usnula?", podívala se na něho zamyšleně.,,No víš ty jsi spala a já se tě zkoušel probudit, no a ty nic, tak jsem z tvojí kabelky vytáhl klíče", podíval se Booth na Tempe nevinně. Ta jen zaraženě:,,Aha", a jeli dál.
Dorazili do institutu a Bootha si hned odchytila Camille a odkráčeli společně do kanceláře. Temperance si povzdechla a odešla do kanceláře se podívat s kým že vlastně pracovala oběť.
Jak Camille a Booth došli do její kanceláře. Camille začala mluvit:,,Proč si mi neřekl že chodíš s Brennanovou?",Booth na ni vyvalil oči a řekl:,,A kdo ti řekl že chodím s Kůstkou?",,Není to snad jedno",,Není to jedno",Camille se podívala zamyšleně a řekla:,,Slyšela jsem to od Brennanové",Booth jen zaraženě koukal a odešel. ,,Tak a bude zase můj",řekla potichu Camille. Mezitím Booth šel za Kůstkou a brblal si pod nos:,,Jak to mohla Kůstka, moje Kůstka říct, to nechápu."Temperance listovala v papírech, když zjistila že něco na kostech není v pořádku a vydala se tedy do laboratoře, aby to zkontrolovala, když zrovna uviděla Bootha, jak jde rychlým krokem k ní. Zastavila se tedy a Booth ukázal, aby šla do kanceláře.Tam se jí zeptal:,,Proč říkáš že spolu chodíme",,Co to říkáš Boothe?",nevěděla o čem Booth mluví.,,Jeden zdroj říká že všem říkáš že spolu chodíme a já chci vědět proč?",,Já nic nikde neříkám a abys věděl tak nemám ani co říkat, ale pokud chceš, aby si o nás povídali, tak prosím",dořekla Tempe a hned se svými rty dotkla těch Boothových. Nejprve to byl letmý polibek, ale potom oba se do toho vžili a do toho polibku dali vášeň a chtíč, které v sobě potlačovali. Když Boothův jazyk pronikl do Tempyných úst nedalo se to zastavit. Tato chvíle pro ně byla vzácná a mysleli si že vydrží celý život, ale Temperance se ovládla a odtáhla se, protože si uvědomila, že tu lásku musejí oba zahnat. Booth na ni jen zaraženě hleděl a Teperance promluvila:,,Chtěl si něco proč si myslí, že spolu chodíme, vidíš tak to tady máš",dopověděla a zmizela v laboratoři. Booth jen zamrkal a odcházel do své kanceláře do budovy FBI.
Temperance zrovna odcházela z institutu a přemýšlela o tom polibku a přiznala si že miluje Bootha. Ale z přemýšlení jí vyrušil hluk, který byl za ní. Když se chtěla podívat za sebe, ucítila bolest a omdlela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lydka Lydka | Web | 7. března 2008 v 10:37 | Reagovat

aj z toho bude pokracovanie??:D

2 katka katka | E-mail | Web | 7. března 2008 v 13:26 | Reagovat

ano bude:)

3 Mája Mája | E-mail | 20. března 2008 v 20:29 | Reagovat

Tvůj příběh zní velmi dobře. Kéž by to tak i bylo ve filmu, protože na to čekám, jako ryba na vodu. Do seriálu jsem se zamilovala a líbí se mi na něm jak příběh, tak trochu komedie a hlavně chvíle romantiky :-))

Tak tě chci požádat o pokračování, jsi dobrá spisovatelka  dík s pozdravem a mnoho úspěchů Mája

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama